Reference

 

MÁCA

V únoru 2015 mě kamarádka přivedla k Martinovi do fitka na ukázkovou hodinu. Bylo to super i když jsem Martina proklínala neb mě vše bolelo. Nevzdala jsem to a za týden přišla znova. Po měsíci cvičení jsme začali řešit změnu jídelníčku. Psala jsem si jídelníček a každý týden jsme to konzultovali, upravil ho pro mě na míru. A já byla ráda, že mi sedí a můžu jíst to co mi chutná. Do ničeho mě nenutil. Po měsíci byli vidět už první úspěchy. Byla jsem na sebe pyšná, ale vím, že kdybych nad sebou neměla dohled a nechodila cvičit, tak to nedám.

Dala jsem si cíl, že do června budu mít o 10kg méně a zadařilo se. Po půl roce jsem přidala ještě jeden trénink a pak další. V současné době chodím 4 krát týdně. Moje postava se začala formovat a i lidé si začali všímat změn. Začala jsem trochu i běhat, ale pořád to nebylo ono, tak jsem zkusila s Martinem jeho předzávodní jídelníček a další kila šla dolů.  A běhání už tolik nebolelo. V listopadu 2015 jsem byla o krásných 20kg lehčí. Za 10 měsíců jsem se změnila a ano jde to. Jenom chtít. Cvičím stále, přidala jsem k tomu běhání, které mě začalo ještě více bavit.  

V říjnu 2016 jsem si zkusila zaběhnout závod City Cross Run z Helichovky do Bohnic nějakých 16km, ale do kopce. Lidi já to dala a byla na sebe pyšná. Děkovala jsem sobě, kamarádům za podporu, ale největší dík patří Martinovi.

Díky Martinovi jsem se dostala tam, kde dneska jsem. Mému tělu se ulevilo a já jsem sama se sebou spokojená. Na cvičení s Martinem se vždycky těším a určitě budu stále pokračovat. 

DÍKY MARTINE 

     
 

 


 PETRA
 

S Martinem Šlapákem jsem začala trénovat před rokem, v podstatě jsem neuměla ani držet činky, nikdy jsem nebyla velký sportovec a nyní soutěžím na Mistrovství ČR v kulturistice v kategorii bikiny. Martinovi tréninky jsou pohodové, že si člověk kolikrát ani neuvědomí jaká je to dřina, často je sranda. Nejdříve jsem cvičila dvakrát týdně a jak se mi moje postava měnila před očima, začala jsem řešit ještě tenhle a tamten „špíček“ a Martin mě diplomaticky přivedl ke změně jídelníčku. Nebylo to nic dramatického, je to jen příjemná změna životního stylu, s odlehčením jídla jsem odlehčila i tělu.

Nyní už kvůli soutěži trénuji častěji, ale taky proto, že už by mi cvičení chybělo. Poslední měsíce se cítím ve skvělé kondici a mám energii a chuť do života jako nikdy předtím. Jsem moc ráda, že jsem se na cvičení dala a asi se ho jen tak nevzdám. Za to jak vypadám, vděčím Martinovi, díky Marťas.

     

 


 


MARTIN

Vždy jsem byl velmi hubený, až možná nezdravě, ale sedavé zaměstnání, shon, stres a nepravidelná strava bez snídaní si začala vybírat svou daň na figuře. Ručička váhy se začínala neúprosně blížit ke 110 kg a obvod v pase se pomalu, ale velmi jistě zvětšoval za hranici toho, co bych chtěl.
Řekl jsem si dost! Od kamaráda jsem dostal kontakt na Martina Šlapáka, že je to nejlepší člověk v oboru co zná, a tak jsem v červenci 2011 využil Martinovy nabídky na bezplatnou lekci.  Vůbec jsem nevěděl co dělat, ale celkově jsem měl z prvního tréninku velmi dobrý pocit (i když se mi špatně ohýbalo přes břicho).
Jsem docela lenošný člověk a mít trenéra pro mě tedy byla jediná motivace jak opravdu začít cvičit. Časem jsem ale zjistil že Martinovy tréninky mají úžasný náboj, umí je udělat tak, že ani jeden není stejný a z nutného zla se tak časem stala neuvěřitelná zábava, kdy se před každým tréninkem těšíte na to jakou partii budete cvičit a jak je třeba víc zabrat, aby to rostlo. S Martinem pracujeme více-méně na objemovém tréninku, takže jsem shodil jen nějakých 6 kg, ale moje tělo se neskutečně přetransformovalo. Ze 110cm v pase jsem na 95cm, zesílily mi ruce, záda a hlavní radost mám z toho, že jsme hodně posílil partie břicha, protože tím pádem se ulevilo zádovým svalům a mě absolutně přestala bolet záda, se kterými jsem si do té doby nevěděl rady.
Všem vřele doporučuji - ZAČNĚTE CVIČIT, NEHLEDEJTE DŮVODY PROČ NE, ALE SBALTE SE A OPRAVDU ZAČNĚTE. Hodinku, dvě, týdně si najde každý, chce to víru, odhodlání a motivaci, ale stojí to za to. 
     
     

 


 

 

JARDA

S Martinem jsem začal cvičit cca před rokem. Začínal jsem na váze 106-107kg, bylo to hrozné. Na mojí výšku 173 cm to bylo strašně moc, ale já jsem si připadal pořád v pořádku. Potom jsem uviděl fotky z dovolené a zhrozil jsem se. Začal jsem tedy s Martinem cvičit.

Ze začátku jsem ani nevěděl, jak se správně na začátku protáhnout a uvolnit svaly. Martin mě vše naučil a díky němu byly tréninky suprové. Naučil mě jak držet činky, jak posilovat břicho, jak se správně stravovat, prostě vše co je potřeba při hubnutí a pro správné cvičení.

Váha postupně ubývala a dostal jsem se na 80 kg. Teď pracuji na zpevnění těla a díky Martinovi jde vše lépe. Zlepšila se mi fyzička, sebevědomí a také jsem si díky tomu, že jsem zhubl, takže díky Martinovi, našel slečnu.

Martine, děkuji za vše, jsi borec !!!

     

 


 

 

TOM

Obvod pasu je cca 84 cm (osciluje mezi 86 a 82 cm). Takže jsem v pase mínus 24 cm, protože jsme začínali na 108 cm. Aktuální váha je 85 kg, výchozí byla rovných 100kg, takže 15kg dole. Nejenom, že jsem díky cvičení s Martinem získal zpět ztracené sebevědomí, ale hlavně se cítím fyzicky mnohem lépe - a staré zámecké schody najednou nejsou problém...

Martine, díky za Tvou každodenní trpělivost!

Tomáš je zaměstnancem jedné z privátních bank, proto si přeje zůstat v anonymitě.

     
     

Zpět na úvodní stranu

Kontakt

 
Bc. Martin Šlapák, Dis.

 +420 737 570 713      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Sledujte moji stránku na Facebooku Osobní trenér Martin Šlapák

 


Zvětšit mapu