Kdo jsem

Jmenuji se Martin Šlapák a pocházím z malé vesničky na jihu Čech. Sport mě provází již od dětství a stal se nedílnou součástí mého života. V devíti letech mě okouzlilo karate, kterému jsem společně s dalšími bojovými sporty věnoval 12 let. Ve čtrnácti letech jsem poprvé navštívil fitness centrum a postupně začal  posilování zařazovat jako doplněk k bojovým sportům.
Později jsem se s fitness tréninkem tak ztotožnil, že se pro mě stal prioritou. Z dalších sportovních aktivit rekreačně provozuji cyklistiku, běh a plavání.
Protože jsem se po střední škole rozhodl, že bych se sportem rád živil, moje další kroky směřovaly na vyšší odbornou školu Akademii tělesné výchovy a sportu Palestra, obor manažer sportu.
Během studia jsem získal trenérské osvědčení „Instruktor fitcentra“ a absolvoval trenérskou školu Active Wellness. Abych své sportovní znalosti více rozšířil, pokračoval jsem ve studiu na vysoké sportovní škole VŠTVS PALESTRA obor kondiční specialista, kterou jsem úspěšně zakončil. Momentálně se naplno věnuji své práci a znalosti předávám svým klientům ve fitness centru. Jako osobní trenér fitness pracuji od roku 2008. 


Moje odborné certifikáty


 

Zpět na úvodní stranu

Kontakt

 
Bc. Martin Šlapák, Dis.

 +420 737 570 713      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Sledujte moji stránku na Facebooku Osobní trenér Martin Šlapák

 


Zvětšit mapu