Programy

Redukce hmotnosti

Nezabírá Vám žádná dieta a hodiny strávené na rotopedu nepřinášejí žádné výsledky? Pokud se vám ručička na váze nechce pohnout, nezoufejte, v redukčním programu Vás navedu na správnou cestu.

Tvarování postavy

Trápí Vás asymetrická postava? Máte objemná stehna, hýždě nebo široké boky? Proč nevypadat lépe a cítit se dobře, když je to možné. Stačí jen správně cvičit a Vaše tělo se začne tvarovat.

Přibírání svalové hmoty

Líbilo by se Vám mít svalnatější postavu? Posilujete a výsledný efekt je minimální nebo dokonce žádný? Přibírání svalové hmoty je složitý proces a nestačí jen občas zvednout činku.

     

Bezbolestný pohyb

Bolí Vás záda v oblasti krční nebo bederní páteře? Tyto problémy souvisejí většinou se sedavým zaměstnáním nebo nedostatkem pohybu. Jedinou cestou, jak se bolesti zbavit je zkrácené svaly protáhnout a ochablé posílit. 

Dietologické poradenství

Snažíte se zhubnout nebo přibrat svalovou hmotu? Cvičíte správně, ale výsledky se pořád nedostavují? Vysvětlením bude pravděpodobně nevhodný jídelníček.

Kruhový trénink

Chcete si zacvičit pod vedením osobního trenéra za 200 Kč? Kruhový trénink je zábavná a intenzivní forma posilovacího tréninku. Cvičí se ve skupině 4 – 8 lidí.

Zpět na úvodní stranu

Kontakt

 
Bc. Martin Šlapák, Dis.

 +420 737 570 713      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Sledujte moji stránku na Facebooku Osobní trenér Martin Šlapák

 


Zvětšit mapu